Sanal Yaşam 61
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Sanal Yaşam 61

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

•Turan Bilgisayar• || Tanıtım

YazarMesaj
Mete Turan
Yönetim
Yönetim
Mete Turan

•Turan Bilgisayar• || Tanıtım Empty
MesajKonu: •Turan Bilgisayar• || Tanıtım   •Turan Bilgisayar• || Tanıtım I_icon_minitimePaz Haz. 27, 2010 1:17 pm

•Turan Bilgisayar• || Tanıtım Turanbilgisayarlogo1
•Turan Bilgisayar• || Tanıtım Fulprogamcomwx9je8

Küreselleşen Dünya’da; bilgiyi, insan yaşamının vazgeçilmez parçası olarak gören Turan Bilgisayar, 1986 yılında Trabzon’da kurulmuştur. Kurulduğundan bugüne kendini geliştiren; sahip olduğu hizmet kalitesine tecrübesini ve birikimini katan uzman firma Turan Bilgisayar; sürdürülebilir gelişim ve büyümeye sahiptir.

Turan Bilgisayar, devlet hastaneleri ve özel hastaneler, ağız ve diş sağlığı merkezleri, döner sermaye saymanlıkları, sağlık müdürlükleri, tıp ve diş hekimliği fakülteleri, belediyeler, bakanlıkların personel daire başkanlıkları gibi birçok alanda hizmet vermektedir.

Sınırsız bilgiyi yönlendiren Turan Bilgisayar uzman kadrosu, kaliteli hizmeti, birikimi, tecrübesi, kullandığı en son teknolojiler ile yazılım sektörüne yön vermektedir.

•Turan Bilgisayar• || Tanıtım Bilgisayar

•Turan Bilgisayar• || Tanıtım Vizyonumuz1

Hızlı gelişen teknolojilere uyum sağlayan; rakiplerin sonradan erişebileceği projeleri önceden geliştiren ve yerleştiren, proaktif; müşterinin sonsuz memnuniyetini amaç edinen, hizmet odaklı; hizmet ve yazılımın planlı, nitelikli ve sürekli gelişen bir ekip ile en ekonomik şekilde verilmesini sağlayan; sektöründe lider uluslar arası yapıya sahip, çevre sistemlerle ve diğer yazılım ve cihazlarla da entegre edilebilir yazılımlar üretebilen, anahtar teslimi projeleri gerçekleştirebilecek profesyonel kadroya haiz ve uygun yapılanmayı barındıran bir şirket olmak.

Müşterilerimizin en iyi hizmeti alması amacıyla uluslararası kalite standartlarına uygun, akreditasyon belgelerini tamamlamış, kullanıcı dostu, kolay ulaşılabilen sayfa ve ara yüze sahip ürün ve hizmet üretmek, ürünleri üstün hizmet kalitesiyle ve süratle müşteriye ulaştırabilen bir şirket profili oluşturmak, Network sistemleri ve diğer donanımlarla barışık yazılımlar ortaya koymak, bulunduğu sektöre katma değeri olacak özellikli donanımları geliştirmek ve ithal ve ihraç etmek.

•Turan Bilgisayar• || Tanıtım Turanbilgisayarolarakbi

Mevcut durumla yetinmez, her zaman gelişmeyi ve geliştirmeyi hedefleriz.

Biz olmanın olumlu sonuçlarını bilir, tüm süreçlerimizde takım ruhu ve işbirliği anlayışıyla hareket ederiz.

Birlikte çalıştığımız arkadaşlarımızı köklü değişiklikler için yüreklendirir ve iç motivasyonumuzu kaybetmeden başarılı sonuçlar elde etmek için pozitif enerjimizi çevremize yansıtırız.

Önceliklerimizi belirlerken, işimizi planlarken ve çözüm ararken, bütünün parçalardan oluştuğu bilinciyle hareket ederiz.

Yeni arkadaşlarımızın yetişmesine tüm süreçlerimizde katılımcı davranarak, vizyon ve mesleki bilgimizi paylaşarak katkı sağlarız.

•Turan Bilgisayar• || Tanıtım Yapacaklarmz1

Hastane, Belediye, Emniyet Müdürlüğü vb. Kurumlarda Bilgisayar Bakımı ve Onarımı
Güvenlik Sistemleri Satışı, Bakım ve Onarımı
Web Sitesi Tasarımı ve Kurulumu
Bilgisayar Satışları
Program ve Yazılım Satışları
Donanım Satışları
7/24 Hizmet Kalitesi

http://sanalyasam61.yetkinforum.com

•Turan Bilgisayar• || Tanıtım
1 sayfadaki 1 sayfası